KONST / Litografier / Färglitografi 9144346
nr 914 4346
Färglitografi
James Costa, Segelbåtar, "Newports Sunset", 26/60, bladets mått: 80 x 60
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 september 2014
kl 18:49:35
26/9 17:08:28
100 kr
26/9 22:08:10